Haberler

TEKNİK GÖZLEM 62. YIL ÖZEL SAYISI YAYINLANDI

1 Mins read

Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği tarafından hazırlanan “TEKNİK GÖZLEM” yeni sayısını 62. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle “62. YIL ÖZEL SAYI” şeklinde yayınladı.

E-bülten olarak geçen ay okuyucusu ile yeniden buluşan “TEKNİK GÖZLEM” Aralık 2022 sayısında tüm sayfalarını KTMMOB 62 Kuruluş Yıl Dönümü Resepsiyonu’nu içeren haber ve fotoğraflarına ayırdı.

KTMMOB Genel Başkanı Tunç Adanır’ın resepsiyonda yaptığı konuşmasının yer aldığı “TEKNİK GÖZLEM 62. YIL ÖZEL SAYI”sında resepsiyona katılan davetlilerin fotoğrafları yanında, meslekte 25. ve 50. yılını doldurup plaket takdim edilen üyelerin fotoğrafları da bulunuyor.

“TEKNİK GÖZLEM”in yeni sayısını okumak için aşağıdaki linki tıklayınız;

https://online.fliphtml5.com/tauik/rzjy/#p=1

Related posts
HaberlerUncategorized @tr

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun...

1 Mins read
Haberler

Şampiyon Melekler Anıtı için yarışma başladı

12 Mins read
Gazimağusa Belediyesi, Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB) ve Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği’nin birlikte düzenlediği “Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Melekler…
Haberler

KTMMOB Yapı Proje Kontrollük Portalı Müellifler İçin Kullanım Kılavuzu Videosu

1 Mins read
KTMMOB Yapı Proje Kontrollük Portalı’nın üyelerimiz tarafından en yaygın ve doğru şekilde kullanılması amacıyla, müellifler için kullanım kılavuzu videosu oluşturulmuştur. Videoyu izlemek…