Haberler

KTMMOB, İNŞAAT TAŞERONLARI BİRLİĞİ İLE GÖRÜŞTÜ

1 Mins read

Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB), Kıbrıs Türk İnşaat Taşeronları Birliği’ni (KTİTB) kabul ederek, inşaatların etkin kontrol edilebilmesi konusunda karşılıklı görüşler paylaşıldı.

Toplantıda, KTMMOB’nin inşaatların denetimine yönelik hazırlamakta olduğu yapı kontrollük sisteminin ülke koşullarında en sağlıklı şekilde nasıl hayat bulacağı konuşuldu.

Taraflar söz konusu sistemin düzenli bir şekilde çalışabilmesi için toplantılar yaparak görüş alışverişine devam etme kararı aldılar.

KTMMOB binasında bugün (12 Nisan 2023 Çarşamba) gerçekleşen toplantıya, KTMMOB’den Genel Başkan Tunç Adanır ile Genel Sekreter Nazife Yılmaz ve Kıbrıs Türk İnşaat Taşeronları Birliği’nden Başkan Osman Amca ile Asbaşkan Mehmet Benli katılım gösterdi.

Related posts
HaberlerUncategorized @tr

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun...

1 Mins read
Haberler

Şampiyon Melekler Anıtı için yarışma başladı

12 Mins read
Gazimağusa Belediyesi, Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB) ve Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği’nin birlikte düzenlediği “Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Melekler…
Haberler

KTMMOB Yapı Proje Kontrollük Portalı Müellifler İçin Kullanım Kılavuzu Videosu

1 Mins read
KTMMOB Yapı Proje Kontrollük Portalı’nın üyelerimiz tarafından en yaygın ve doğru şekilde kullanılması amacıyla, müellifler için kullanım kılavuzu videosu oluşturulmuştur. Videoyu izlemek…