Haberler

KTMMOB, İNŞAAT TAŞERONLARI BİRLİĞİ İLE GÖRÜŞTÜ

1 Mins read

Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB), Kıbrıs Türk İnşaat Taşeronları Birliği’ni (KTİTB) kabul ederek, inşaatların etkin kontrol edilebilmesi konusunda karşılıklı görüşler paylaşıldı.

Toplantıda, KTMMOB’nin inşaatların denetimine yönelik hazırlamakta olduğu yapı kontrollük sisteminin ülke koşullarında en sağlıklı şekilde nasıl hayat bulacağı konuşuldu.

Taraflar söz konusu sistemin düzenli bir şekilde çalışabilmesi için toplantılar yaparak görüş alışverişine devam etme kararı aldılar.

KTMMOB binasında bugün (12 Nisan 2023 Çarşamba) gerçekleşen toplantıya, KTMMOB’den Genel Başkan Tunç Adanır ile Genel Sekreter Nazife Yılmaz ve Kıbrıs Türk İnşaat Taşeronları Birliği’nden Başkan Osman Amca ile Asbaşkan Mehmet Benli katılım gösterdi.

Related posts
Haberler

KTMMOB GENEL BAŞKANI OY BİRLİĞİ İLE SERAN AYSAL SEÇİLDİ

1 Mins read
Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’nde (KTMMOB) Seran Aysal Genel Başkanlık görevini bir önceki Genel Başkan Tunç Adanır’dan devraldı. KTMMOB 56….
Haberler

TEKNİK GÖZLEM E-BÜLTENİN YENİ SAYISI ÇIKTI

1 Mins read
Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB) tarafından e-bülten şeklinde hazırlanan Teknik Gözlem’in yeni sayısı 55.11 çıktı.  Söz konusu sayıda, KTMMOB’den…
Haberler

ŞAMPİYON MELEKLER ANIT YARIŞMASI’NA KATILAN TÜM PROJELER LEFKOŞA AKM’DE SERGİLENİYOR

1 Mins read
Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB), Gazimağusa Belediyesi ve Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği işbirliğinde düzenlenen “Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Melekler…