Haberler

KTMMOB TEŞEKKÜR GECESİ DÜZENLEDİ

1 Mins read

KTMMOB, 55. DÖNEM KURUL VE KOMİTE ÇALIŞMALARINDA GÖREV ALANLARA TEŞEKKÜR GECESİ DÜZENLEDİ

Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB), 55. Dönem Kurul ve Komite çalışmalarında görev alanlara teşekkür etmek adına 22 Mart 2024 Cuma akşamı Lefkoşa Eziç Restoran’da yemek organize etti. Geceye, KTMMOB Genel Başkanı Tunç Adanır, Genel Sekreter Nazife Yılmaz, Genel Sayman Mert Girgen, Yönetim Kurulu Faal Üyeleri Hatice Özsaltık ve Hasan Hacışevki ile Kurul ve Komite çalışmalarında görev alanlar katılım gösterdiler.

KTMMOB Genel Başkanı Tunç Adanır gecede yaptığı konuşmada, 1960 yılında kurulan köklü bir geçmişe sahip KTMMOB’nin mesleki ve toplumsal sorumluluğu bağlamında 55. Dönem’de Kurul ve Komite çalışmalarında görev alarak katkı yapan herkese sonsuz teşekkür ettiğini belirtti. Tunç Adanır, KTMMOB ve Birliğe bağlı 15 Oda ile beş bine yakın üyenin büyük bir aile olduğunu vurguladı. Geceye katılanlar da söz alarak KTMMOB’nin birlik ve bütünlüğüne dair konuşmalar yaptılar. Geceye katılanlar samimi bir ortamda sohbet etme imkanı buldular.

Related posts
Haberler

KTMMOB GENEL BAŞKANI OY BİRLİĞİ İLE SERAN AYSAL SEÇİLDİ

1 Mins read
Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’nde (KTMMOB) Seran Aysal Genel Başkanlık görevini bir önceki Genel Başkan Tunç Adanır’dan devraldı. KTMMOB 56….
Haberler

TEKNİK GÖZLEM E-BÜLTENİN YENİ SAYISI ÇIKTI

1 Mins read
Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB) tarafından e-bülten şeklinde hazırlanan Teknik Gözlem’in yeni sayısı 55.11 çıktı.  Söz konusu sayıda, KTMMOB’den…
Haberler

ŞAMPİYON MELEKLER ANIT YARIŞMASI’NA KATILAN TÜM PROJELER LEFKOŞA AKM’DE SERGİLENİYOR

1 Mins read
Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB), Gazimağusa Belediyesi ve Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği işbirliğinde düzenlenen “Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Melekler…