Haberler

ÖNCEKİ DÖNEMLERDE GÖREV YAPMIŞ GENEL BAŞKANLARDAN KTMMOB YÖNETİM KURULU’NA TAM DESTEK

1 Mins read

Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’nin (KTMMOB) önceki dönemlerinde görev yapmış Genel Başkanlar, KTMMOB (Değişiklik) Yasa Önerisi’ne ve İmar (Değişiklik) Yasa Tasarısı’na yönelik yaşanan süreçte Birlik Yönetim Kurulu’nun çalışmalarına ve aldığı kararlara tam destek belirtti.

Ülkemizin en köklü Meslek Örgütleri’nden biri olan KTMMOB’de 1960 tarihinden günümüze görev yapmış Genel Başkanların katılımı ile dün akşam (22 Mart 2023) Birlik binasında bir toplantı gerçekleştirildi.

KTMMOB Genel Başkanı Tunç Adanır’ın daveti ile yapılan toplantıya, Kurucu Genel Başkan Hakkı Atun, Reşat Acar, Tamer Gazioğlu, Bektaş Göze, Kadri Fellahoğlu, Hüseyin İnan, Ahmet Hüdaoğlu, Selcan Akyel ve Seran Aysal katılım gösterdi.

Tunç Adanır toplantıda, UBP-DP-YDP Koalisyon Hükümeti’nin KTMMOB (Değişiklik) Yasa Önerisi’ni ve İmar (Değişiklik) Yasa Tasarısı’nı Cumhuriyet Meclisi’ne sunması sonrasında gelişen süreçle ilgili bilgilendirme yaptı.

Söz konusu iki yasa ile ilgili yaşanan süreçte Birlik Yönetim Kurulu’nun yürüttüğü çalışmalara ve aldığı tüm kararlara tam destek belirttiklerini dile getiren KTMMOB’nin önceki dönemlerinde görev yapmış Genel Başkanlar, KTMMOB’nin daha güçlü bir şekilde devamlılığı amacıyla yapılacak çalışmalarda her türlü göreve de hazır olduklarını vurguladılar.

Related posts
Haberler

GENEL KURUL DUYURUSU

1 Mins read
Haberler

1. EVREN ÇAVDIR SATRANÇ ANI TURNUVASI

1 Mins read
6 Şubat 2023 Depremi’nde Adıyaman’da hayatlarını kaybeden Evren Çavdır, Havva Çavdır, Elvin Çavdır ve öğrenciler, öğretmenler ile velilerden oluşan Şampiyon Meleklerimizin anısını…
Haberler

UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ!

1 Mins read
6 Şubat 2023 deprem felaketinin üstünden tam bir yıl geçti ama bu felakette yaşananların ve kaybettiğimiz canların acısı geçmedi, geçmeyecek. İlk günden…