Haberler

ÖNCEKİ DÖNEMLERDE GÖREV YAPMIŞ GENEL BAŞKANLARDAN KTMMOB YÖNETİM KURULU’NA TAM DESTEK

1 Mins read

Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’nin (KTMMOB) önceki dönemlerinde görev yapmış Genel Başkanlar, KTMMOB (Değişiklik) Yasa Önerisi’ne ve İmar (Değişiklik) Yasa Tasarısı’na yönelik yaşanan süreçte Birlik Yönetim Kurulu’nun çalışmalarına ve aldığı kararlara tam destek belirtti.

Ülkemizin en köklü Meslek Örgütleri’nden biri olan KTMMOB’de 1960 tarihinden günümüze görev yapmış Genel Başkanların katılımı ile dün akşam (22 Mart 2023) Birlik binasında bir toplantı gerçekleştirildi.

KTMMOB Genel Başkanı Tunç Adanır’ın daveti ile yapılan toplantıya, Kurucu Genel Başkan Hakkı Atun, Reşat Acar, Tamer Gazioğlu, Bektaş Göze, Kadri Fellahoğlu, Hüseyin İnan, Ahmet Hüdaoğlu, Selcan Akyel ve Seran Aysal katılım gösterdi.

Tunç Adanır toplantıda, UBP-DP-YDP Koalisyon Hükümeti’nin KTMMOB (Değişiklik) Yasa Önerisi’ni ve İmar (Değişiklik) Yasa Tasarısı’nı Cumhuriyet Meclisi’ne sunması sonrasında gelişen süreçle ilgili bilgilendirme yaptı.

Söz konusu iki yasa ile ilgili yaşanan süreçte Birlik Yönetim Kurulu’nun yürüttüğü çalışmalara ve aldığı tüm kararlara tam destek belirttiklerini dile getiren KTMMOB’nin önceki dönemlerinde görev yapmış Genel Başkanlar, KTMMOB’nin daha güçlü bir şekilde devamlılığı amacıyla yapılacak çalışmalarda her türlü göreve de hazır olduklarını vurguladılar.

Related posts
Haberler

KTMMOB’nin Önceki Genel Başkanlarından Ahmet Ulaş, 26 Eylül'de yapılacak etkinlikle anılacak

1 Mins read
Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’nin (KTMMOB) önceki Genel Başkanlarından olan Ahmet Ulaş, 26 Eylül 2023 Salı günü saat 19:00’da Kıbrıs…
Haberler

Bakan Gardiyanoğlu, KTMMOB’yi ziyaret etti

4 Mins read
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sadık Gardiyanoğlu ve beraberindeki heyet, Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ni (KTMMOB) ziyaret etti. KTMMOB binasında…
Haberler

Kamuoyu Duyurusu

1 Mins read
14.09.2023 Kamuoyu Duyurusu 20/2016 sayılı Kamu İhale Yasasının, 86(1)(A) maddesi altında yapılan Yapım İşleri İhalelerinde Uygulanacak Esasalar ve Usuller (Değişiklik) Tüzüğü, ile…