Haberler

KTMMOB MİMARLAR ODASI İLE SİGORTALAR BİRLİĞİ ARASINDA PROJE YARIŞMASI İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

1 Mins read

Örnek bir davranışta bulunarak yeni genel merkez binası için proje yarışması düzenlenmesine karar veren KKTC Sigortalar ve Reasürans Şirketler Birliği ile Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ne (KTMMOB) bağlı Mimarlar Odası arasında proje yarışması için hazırlanan protokole imzalar atıldı.

KTMMOB, Mimarlar Odası ve KKTC Sigortalar ve Reasürans Şirketler Birliği konuyla ilgili 2022 yılı Kasım ayında KTMMOB binasında görüşmelere başlamıştı. Görüşmeler sonucunda 2023 yılı Şubat ayında KKTC Sigortalar ve Reasürans Şirketler Birliği yeni genel merkez binası proje yarışması için imza töreni gerçekleştirildi.

KKTC Sigortalar ve Reasürans Şirketler Birliği binasında gerçekleşen imza töreninde protokole, KTMMOB Genel Başkanı Tunç Adanır, Mimarlar Odası Başkanı Kozan Uzunoğlu ve KKTC Sigortalar ve Reasürans Şirketler Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Raif Çukurovalı tarafından imza atıldı.  

İmza törenine, Mimarlar Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Burak Türsoy, İpek Yaralıoğlu, Nezire Özgece ve KKTC Sigortalar ve Reasürans Şirketler Birliği Yönetim Kurulu üyeleri de katılım gösterdi.

Related posts
Haberler

GENEL KURUL DUYURUSU

1 Mins read
Haberler

1. EVREN ÇAVDIR SATRANÇ ANI TURNUVASI

1 Mins read
6 Şubat 2023 Depremi’nde Adıyaman’da hayatlarını kaybeden Evren Çavdır, Havva Çavdır, Elvin Çavdır ve öğrenciler, öğretmenler ile velilerden oluşan Şampiyon Meleklerimizin anısını…
Haberler

UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ!

1 Mins read
6 Şubat 2023 deprem felaketinin üstünden tam bir yıl geçti ama bu felakette yaşananların ve kaybettiğimiz canların acısı geçmedi, geçmeyecek. İlk günden…