Haberler

KTMMOB LEFKOŞA’DAKİ 1 MAYIS ETKİNLİĞİNE KATILDI

1 Mins read

Dünya Sendikalar Federasyonu’na üye Sendikalar tarafından, 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı çerçevesinde Lefkoşa’da ortak miting düzenlendi.

Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB), bu bağlamda gerçekleştirilen etkinliğe katılım için öğleden sonra Birlik binasında toplandı.

Ardından KTMMOB üyeleri Birlik pankartı ile kortejin oluşturulacağı Kuğulu Park’a yürüdü. Burada toplanan kalabalık kortej eşliğinde ara bölgedeki Çetinkaya sahasına hareket etti. Kıbrıslı Türk ve Kıbrıslı Rumların Çetinkaya sahasında buluşması ile “Dayanışma-Yeniden Birleşme-Sosyal Adalet” sloganıyla miting gerçekleştirildi.

Related posts
Haberler

KTMMOB GENEL BAŞKANI OY BİRLİĞİ İLE SERAN AYSAL SEÇİLDİ

1 Mins read
Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’nde (KTMMOB) Seran Aysal Genel Başkanlık görevini bir önceki Genel Başkan Tunç Adanır’dan devraldı. KTMMOB 56….
Haberler

TEKNİK GÖZLEM E-BÜLTENİN YENİ SAYISI ÇIKTI

1 Mins read
Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB) tarafından e-bülten şeklinde hazırlanan Teknik Gözlem’in yeni sayısı 55.11 çıktı.  Söz konusu sayıda, KTMMOB’den…
Haberler

ŞAMPİYON MELEKLER ANIT YARIŞMASI’NA KATILAN TÜM PROJELER LEFKOŞA AKM’DE SERGİLENİYOR

1 Mins read
Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB), Gazimağusa Belediyesi ve Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği işbirliğinde düzenlenen “Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Melekler…