Haberler

KTMMOB HEYETİ, ETEK’İN DÜZENLEDİĞİ TÖRENE KATILDI

1 Mins read

Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB) Heyeti, iş birliği içinde bulunduğu Kıbrıs’ın güneyindeki meslek örgütü Kıbrıs Bilim ve Teknik Odası’nın (ETEK) düzenlediği 3 yıllık faaliyet değerlendirme törenine katıldı.

Tören Lefkoşa’nın güneyinde yer alan ETEK binasında 4 Ekim 2023 tarihinde gerçekleştirildi. ETEK Başkanı Konstantinos Constantis’in daveti üzerine KTMMOB adına törene, Genel Başkan Tunç Adanır, Genel Sekreter Nazife Yılmaz, Genel Sayman Mert Girgen, Yönetim Kurulu Faal Üyesi Hasan Hacışevki ve KTMMOB önceki Genel Başkanlarından Bektaş Göze katılım gösterdi.

Related posts
Haberler

KTMMOB GENEL BAŞKANI OY BİRLİĞİ İLE SERAN AYSAL SEÇİLDİ

1 Mins read
Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’nde (KTMMOB) Seran Aysal Genel Başkanlık görevini bir önceki Genel Başkan Tunç Adanır’dan devraldı. KTMMOB 56….
Haberler

TEKNİK GÖZLEM E-BÜLTENİN YENİ SAYISI ÇIKTI

1 Mins read
Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB) tarafından e-bülten şeklinde hazırlanan Teknik Gözlem’in yeni sayısı 55.11 çıktı.  Söz konusu sayıda, KTMMOB’den…
Haberler

ŞAMPİYON MELEKLER ANIT YARIŞMASI’NA KATILAN TÜM PROJELER LEFKOŞA AKM’DE SERGİLENİYOR

1 Mins read
Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB), Gazimağusa Belediyesi ve Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği işbirliğinde düzenlenen “Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Melekler…