Haberler

KTMMOB, Ⅰ. MESLEKİ EĞİTİM VE YERLİ ÜRÜNLER FUARI’NDA YER ALDI

1 Mins read

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Mesleki Teknik Öğretim Dairesi tarafından organize edilen Ⅰ. Mesleki Eğitim ve Yerli Ürünler Fuarı, 4, 5 ve 6 Mayıs 2023 tarihleri arasında Lefkoşa Fuar Alanı’nda gerçekleştirildi.

Birlikler, Üniversiteler, Odalar ve Kooperatifler gibi ülkenin önemli kurumlarının desteği ve iş birliği ile gerçekleştirilen Ⅰ. Mesleki Eğitim ve Yerli Ürünler Fuarı’nda katılımcılar kendi sektörlerine yönelik tanıtımlar yaparak bilgi paylaşımında bulundular.

Bu çerçevede Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği de (KTMMOB), ülke çapında bir ilk olan Ⅰ. Mesleki Eğitim ve Yerli Ürünler Fuarı’nda yerini aldı.  4 bine yakın ortaöğretim öğrencisinin yanında vatandaşların da ziyaret ettiği fuarda, Birliğe bağlı Odalardan temsilciler KTMMOB standını ziyaret edenleri bilgilendirdiler.

Related posts
HaberlerUncategorized @tr

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun...

1 Mins read
Haberler

Şampiyon Melekler Anıtı için yarışma başladı

12 Mins read
Gazimağusa Belediyesi, Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB) ve Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği’nin birlikte düzenlediği “Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Melekler…
Haberler

KTMMOB Yapı Proje Kontrollük Portalı Müellifler İçin Kullanım Kılavuzu Videosu

1 Mins read
KTMMOB Yapı Proje Kontrollük Portalı’nın üyelerimiz tarafından en yaygın ve doğru şekilde kullanılması amacıyla, müellifler için kullanım kılavuzu videosu oluşturulmuştur. Videoyu izlemek…