Haberler

KTMMOB, Ⅰ. MESLEKİ EĞİTİM VE YERLİ ÜRÜNLER FUARI’NDA YER ALDI

1 Mins read

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Mesleki Teknik Öğretim Dairesi tarafından organize edilen Ⅰ. Mesleki Eğitim ve Yerli Ürünler Fuarı, 4, 5 ve 6 Mayıs 2023 tarihleri arasında Lefkoşa Fuar Alanı’nda gerçekleştirildi.

Birlikler, Üniversiteler, Odalar ve Kooperatifler gibi ülkenin önemli kurumlarının desteği ve iş birliği ile gerçekleştirilen Ⅰ. Mesleki Eğitim ve Yerli Ürünler Fuarı’nda katılımcılar kendi sektörlerine yönelik tanıtımlar yaparak bilgi paylaşımında bulundular.

Bu çerçevede Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği de (KTMMOB), ülke çapında bir ilk olan Ⅰ. Mesleki Eğitim ve Yerli Ürünler Fuarı’nda yerini aldı.  4 bine yakın ortaöğretim öğrencisinin yanında vatandaşların da ziyaret ettiği fuarda, Birliğe bağlı Odalardan temsilciler KTMMOB standını ziyaret edenleri bilgilendirdiler.

Related posts
Haberler

KTMMOB GENEL BAŞKANI OY BİRLİĞİ İLE SERAN AYSAL SEÇİLDİ

1 Mins read
Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’nde (KTMMOB) Seran Aysal Genel Başkanlık görevini bir önceki Genel Başkan Tunç Adanır’dan devraldı. KTMMOB 56….
Haberler

TEKNİK GÖZLEM E-BÜLTENİN YENİ SAYISI ÇIKTI

1 Mins read
Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB) tarafından e-bülten şeklinde hazırlanan Teknik Gözlem’in yeni sayısı 55.11 çıktı.  Söz konusu sayıda, KTMMOB’den…
Haberler

ŞAMPİYON MELEKLER ANIT YARIŞMASI’NA KATILAN TÜM PROJELER LEFKOŞA AKM’DE SERGİLENİYOR

1 Mins read
Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB), Gazimağusa Belediyesi ve Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği işbirliğinde düzenlenen “Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Melekler…