Business

KTMMOB HEYETİ, ÖĞRETMEN SENDİKALARI İLE OKULLARIN DEPREM DAYANIKLILIĞINI GÖRÜŞTÜ

1 Mins read

Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB) heyeti, Kıbrıs Türk Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası (KTOEÖS) ve Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası (KTÖS) heyetleri ile 14 Şubat 2023 Salı günü bir araya geldi.

Toplantıya, KTMMOB’den Genel Başkan Tunç Adanır, Genel Sekreter Nazife Yılmaz, Elektrik Mühendisleri Odası Başkanı Üner Kutalmış, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Gürkan Yağcıoğlu, Makine Mühendisleri Odası Başkanı Ayer Yarkıner ve Mimarlar Odası Başkanı Kozan Uzunoğlu, KTOEÖS’den Başkan Ozan Elmalı, Genel Sekreter İbrahim Emirhan, Eğitim Sekreteri Ali Yaman Işık ve KTÖS’den Genel Sekreter Burak Maviş ile Eğitim Sekreteri Süleyman Gelener katılım gösterdi.

Görüşmede, ülkemizde yer alan tüm okul binalarının depreme dayanıklılığı ile ilgili yapı denetimi yapılmasına yönelik ne gibi yöntem ve çalışmalar yapılabileceği konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.

Related posts
BusinessVideo

Mehmetçik Mayor KTMMOB General President

8 Mins read
Mehmetçik Mayor visited KTMMOB Chairman Seran Aysal. Opinions were shared about the Mehmetçik Zoning Plan MEHMETÇİK ZONING PLAN WAITING TO BE IMPLEMENTED…
BusinessHaberlerVideo

KTBB, KTTB and KTMMOB cooperation and solidarity statement

1 Mins read
BusinessVideo

Press Conference

1 Mins read