Haberler

ADANIR, İADEYİ ZİYARET YAPAN KARACA İLE GÖRÜŞTÜ

1 Mins read

Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (KTMMOB) Genel Başkanı Tunç Adanır, iadeyi ziyaret yapan Sivil Savunma Teşkilat Başkanı Atilla Karaca’yı Birlik binasında 10.01.2024 Çarşamba günü kabul ederek, görüştü.

Toplantıda, 6 Şubat 2023 tarihli Kahramanmaraş merkezli depremde Sivil Savunma Teşkilatı’nın aktif ve etkin uğraşları ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde deprem ile ilgili çalışmalar, Yapı Proje Kontrollük Portalı ve Binaların Yangından Korunmasına İlişkin Usul ve Esaslar Tüzüğü konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

ADANIR, KTMMOB’NİN “BİRLİK-TE DEĞER” KİTABINI KARACA’YA TAKDİM ETTİ

KTMMOB Genel Başkanı Adanır ayrıca KTMMOB’nin önceki Genel Başkanlarının paylaştığı bilgilerden oluşturulan “Birlik-Te Değer” kitabını Sivil Savunma Teşkilat Başkanı Karaca’ya takdim etti.

Related posts
Haberler

GENEL KURUL DUYURUSU

1 Mins read
Haberler

1. EVREN ÇAVDIR SATRANÇ ANI TURNUVASI

1 Mins read
6 Şubat 2023 Depremi’nde Adıyaman’da hayatlarını kaybeden Evren Çavdır, Havva Çavdır, Elvin Çavdır ve öğrenciler, öğretmenler ile velilerden oluşan Şampiyon Meleklerimizin anısını…
Haberler

UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ!

1 Mins read
6 Şubat 2023 deprem felaketinin üstünden tam bir yıl geçti ama bu felakette yaşananların ve kaybettiğimiz canların acısı geçmedi, geçmeyecek. İlk günden…