Skip to main content

KTMMOB’ye bağlı Ziraat Mühendisleri Odası 46.Olağan Genel Kurulunu gerçekleşti.

 

.
Divan Kurulunun oluşturulması ile başlayan Genel Kurul’da; Oda başkanının açılış konuşması sonrası konukların konuşması ile devam edildi.


Genel Başkan Seran Aysal hitaben konuşmasında; Gündemdeki konuları değerlendirdi, Birliğin dönem içerisinde gerçekleştirdiği bazı faaliyetleri aktardı, Birlik ve bağlı Odaların toplumsal konularda yaptığı çalışmalar ile önümüzdeki çalışma dönemi için yapılması gerekenleri değerlendirdi. ZMO’nın birlik çalışmalarına yaptığı katkı değerlendirdi . Görevi devredecek başkan ve yönetime emekleri için teşekkür etti ve yeni dönem için seçilecek Oda başkan ve yöneticilerine başarılar diledi.
Faaliyet ve Mali rapor görüşülüp aklanması sonrasında, Oda organı seçimleri yapılmıştır. Oda Başkanlığına Erkut Uluçam tekrar seçilmiştir. Oda Yönetim Kurulu üyeleri Sema Şişman Hocanın, Bora Karadağlı, Arkın Engüney, Berna Kamçı Altun, Yedek Yönetim Kurulu üyeleri ise Hüseyin Varoğlu, Salahi Nersin,  Denetleme Kuruluna Hüseyin Cahit Güden ve  Ramadan Binatlılı seçilmişlerdir.