Skip to main content

TMMOB ZMO BAŞKANI KTMMOB'Yİ ZİYARET ETTİ

.

KTMMOB Ziraat Mühendisleri Odamızın kuruluşunun 50’nci yıldönümü etkinliğine katılmak üzere adamızda bulunan TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Özden Güngör KTMMO Birliğine nezaket ziyaretinde bulundu.

KTMMOB Genel Başkanı Seran Aysal ve  KTMMOB Genel Saymanı Mert Girgen ile görüşen TMMOB ZMO Başkanı Gürgör’e ziyaretinde KTMMOB ZMO Yöneticileri de eşlik etti. Ziyarette; Odaların yapılabilecek işbirlikleri ve dayanışmanın nasıl ileri götürüleceği hakkında görüş alışverişinde bulunulan görüşmede, KTMMOB ZMOya çalışmalarına yaptıkları katkılarına teşekkür eden Başkan Aysal, ziyaretleri anısına Özdem beye anı plaketi takdim ettim. 

Bedesten’de gerçekleşen 50. Yıl resepsiyonda Başkan Aysal: Ziraat Mühendisleri Odasının birliğin aktif odalarından olduğunu, son yıllardaki tarımsal üretim ve gıda güvenliği konusundaki artan dinamizmi ve topluma bilim ışığında yön verme çalışmalarının önemine vurgu yaptı ve ZMO odasının Birlik kuruluşunda da önemli bir yeri olduğunu belirtti. TMMOB ZMO ile kurulan yakın ilişkiyi takdirle izlediğini ifade ettiği konuşmasını odanın bugünlere gelmesine de emeği geçenlere teşekkür ederek tamamladı.