Skip to main content

KTMMOB PROJE YÖNETİMİ EĞİTİMİ (PROJECT MANAGEMENT TRAINING) ÖN BAŞVURU DUYURUSU

Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’nin Avrupa Birliği’nin finansal desteği ile gerçekleştirmekte olduğu “Proje Yönetimi ve Eurocodes Kapasite Arttırımı Projesi” kapsamında KTMMOB üyelerine ücretsiz Proje Yönetimi eğitimi sunulacaktır.

Eğitim Programı Hakkında

Eğitim programı Amerika’da bulunan Project Management Institute (Proje Yönetim Institute) tarafından oluşturulmuş olan programa dayanmaktadır. Bu ilk aşama eğitimin ardından PMI tarafından oluşturulmuş materyallere dayalı bir eğitim programı sonucu girilen bir sınavla alınan Project Management Professional® (Proje Yönetici Profesyoneli) unvanının edinilmesinde önemli bir yere sahip olacaktır.

PMI proje yönetimi konusunda geçerliliği dünyaca kabul görmüş çeşitli programlar yürüten ve farklı alanlarda kişilerin uzmanlaşmasını ve bu uzmanlığını belgeler ile sertifikalandırmasına yarayan eğitim ve sınavlar düzenlemektedir. KTMMOB olarak amacımız üyelerimizi gerek mesleki gerekse farklı alanlarda yürütmek istedikleri projelerde efektif sonuç almaları yönünde donatmak böylece toplum genelinde de proje yönetimi konusunda verimliliği artırmaktır.

Project Management Trainingi tamamlayan kişiler arasından dileyen 30 kişi PMP® unvanına sahip olunmasına yarayan sınava yönelik ek bir eğitime de katılabilecektir. Project Management Training programı:

-          Eğitimler Şubat 2017 – Haziran 2017 arası gerçekleşecektir

-        Her biri 16 saat düzenlenecek (2 gün, 8 saat) ve  çoğunlukla Cumartesi-Pazar günleri şeklinde gerçekleşecek 20 seanstan oluşmaktadır.

-          Bir kişinin tek bir eğitim seansına katılması yeterlidir (her 2 gün de dahil, toplam 16 saat)

-          Tüm katılımcılara Katılım Belgesi verilecektir.

-          Bunun yanında eğitim sonrası uygulanacak sınavda başarılı olanlara ayrıca Başarı Belgesi de verilecektir.

-          Eğitimler ücretsizdir.

Eğitim programına katılımcı olmak için aşağıdaki ön başvuru formunu doldurarak ktmmob.ab@gmail.com adresine iletmeniz yeterlidir.